środa, 23 września 2009
Nowy Dan Brown
Amerykańskie wydawnictwo Random House podjęło decyzję o dodrukowaniu kolejnych 600 tys. egz. nowej powieści Dana Browna „The Lost Symbol”, która miała premierę 15 września. Pierwszy nakład wyniósł w USA 5 mln egz., natomiast 1,5 mln egz. przygotowywano na rynki: brytyjski, RPA, australijski i nowozelandzki. Jak 17 września doniosła „Rzeczpospolita” – dzień po brytyjskiej premierze powieści, jej pirackie kopie trafiły już do Internetu. I tak późno, trzeba przyznać. W Polsce tytuł ukaże się pod koniec roku, podobnie do poprzednich tego autora w koedycji wydawnictw Sonia Draga i Albatros. – Fizyczny egzemplarz brytyjskiego wydania dostałam 15 września po południu, ale plik PDF z książką w nocy, z 14 na 15 września – opowiada Sonia Draga. Do chwili zamykania tego numeru Biblioteki Analiz nie znane było jeszcze nazwisko polskiego tłumacza książki, dokładna data premiery, pierwszy nakład, cena, jak też rodzaj oprawy, w jakiej „The Lost Symbol” trafi do naszych księgarń. Trudno również cokolwiek powiedzieć na temat wysokości budżetu marketingowego skierowanego na promocję. Szczegóły te powinny być znane w chwili przygotowywania kolejnego numeru Biblioteki Analiz. Wiadomo, że obie oficyny podzieliły się dystrybucją – część nakładu rozprowadzi Sonia Draga, część Albatros – za pośrednictwem Firmy Księgarskiej Olesiejuków. Prawdopodobne brzmienie …
Wyświetlono 25% materiału - 194 słów. Całość materiału zawiera 778 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?