Piątek, 27 lipca 2018
Trzecia edycja Festiwalu Książki w Opolu
Opolanie kochają książki! Przekonać się o tym można było w trakcie trzeciej edycji Festiwalu Książki Opole, który odbywał się od 15 do 17 czerwca. Dopisali autorzy, wystawcy i oczywiście pogoda, która ma duże znaczenie w przypadku imprez plenerowych. Podobno od kilku lat regularnie Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbywa się tu w strugach deszczu, tymczasem już drugi rok z rzędu w weekend po nim, kiedy organizowana jest impreza książkowa, świeci piękne słońce. – Życzę państwu udanych trzech dni nie tylko czytelniczych, nie tylko spotkań z autorami, ale też muzycznych. Będą koncerty, warsztaty i różnego rodzaju aktywności – zapowiadał w trakcie uroczystości otwarcia Mirosław Szewczyk, prezes drukarni Opolgraf, która wraz z Fundacją Fabryka Inspiracji PL jest organizatorem Festiwalu Książki w Opolu. Z kolei Elżbieta Kampa, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, zachęcała młodszą publiczność: – Mam ogromną prośbę do dzieci, żeby po południu przyprowadziły rodziców i wspólnie z nimi odwiedziły stoiska i poprosiły ich, żeby kupili im książkę, która im się spodoba. Festiwal otwierał również prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski: – Jest mi …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 682 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?