środa, 16 września 2009
Rozmowa z Katarzyną Popieluch-Kmiecik, komisarzem Targów Książki w Krakowie
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru60
Przed nami 13. edycja Targów Książki w Krakowie. Nie obawiacie się Państwo pechowej trzynastki? Zdecydowanie nie. Firmę założono bowiem 13 dnia miesiąca, pierwszy zespół firmy liczył 13 osób, dlatego 13 jest dla nas poniekąd liczbą szczęśliwą. Ponadto cieszy nas ogromnie fakt, iż od tylu już lat Targi Książki w Krakowie przyciągają miłośników literatury i dostarczają wszystkim zwiedzającym wielu atrakcji. Jak zatem wypadło podsumowanie ubiegłorocznej edycji? Jako członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego dbamy o etykę i transparentność działań, dlatego też każdego roku poddajemy się audytowi danych statystycznych organizowanych przez nas wydarzeń targowych, w tym Targów Książki. Zgodnie z przeprowadzonym przez PIPT badaniem za 2008 rok, Targi Książki odwiedziło prawie 24 tys. zwiedzających, co daje 20-proc. wzrost w stosunku do roku wcześniejszego. W rzeczywistości zwiedzających było jednak zdecydowanie więcej, gdyż ta liczba nie obejmuje osób uprawnionych do bezpłatnego wstępu, jak dzieci do lat sześciu, które co roku licznie przybywają ze swoimi rodzicami oraz osób starszych – emerytów i rencistów. W tych danych nie uwzględniamy również powracających gości, posługujących się identyfikatorami VIP. Ilu wystawców prezentowało wówczas swoją ofertę? W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 482 uczestników, czyli o 10 proc. więcej niż w 2007 roku. Czy Targi Książki w Krakowie są większą imprezą od Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie? Targi Książki w Krakowie mają przede wszystkim inny charakter, który wynika już z samej ich nazwy. Nasza impreza od samego początku stawiała …
Wyświetlono 25% materiału - 227 słów. Całość materiału zawiera 908 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się