środa, 20 września 2017
W Gdańsku rozpoczyna się rozbiórka dawnego budynku Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, a w jego miejsce powstanie nowy biurowiec. Jak informuje Maciej Dzwonnik w obszernym tekście zamieszczonym w trójmiejskiej edycji portalu wyborcza.pl, „na początku tygodnia ruszy rozbiórka jednego z pierwszych nowoczesnych biurowców Trójmiasta – siedziby Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego w Oliwie, w miejsce której powstanie kolejna wieża kompleksu Alchemia. Pracownicy będą mogli wziąć udział w zabawie polegającej m.in. na … niszczeniu wnętrz GWO”. W opuszczonym obiekcie odbędą się nietypowe zawody nazwane DynatRACE Crushmageddon, w których wezmą udział zgłoszone wcześniej zespoły, w większości złożone z pracowników firmy DynatRACE z branży IT i firmy deweloperskiej Torus, jak też …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 414 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?