Piątek, 15 marca 2019
NOWE OBOWIĄZKI DOROTY BACHMAN I MICHAŁA WACHNICKIEGO
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 493 (4/2019)
W ostatnim czasie we władzach spółek z Grupy PWN doszło do kilku istotnych zmian personalnych. Do zarządu OSDW Azymut weszła Dorota Bachman, która odpowiadać ma za cały obszar handlu i rozwój biznesu w spółce – poinformował zarządu Grupy PWN. Dorota Bachman, do niedawna prezes zarządu Ravelo – spółki zależnej OSDW Azymut, odpowiedzialnej za e-commerce Grupy PWN, została mianowana na stanowisko członka zarządu Azymutu. Będzie pełnić funkcję dyrektora ds. handlu i rozwoju biznesu w Azymucie. Do jej odpowiedzialności należeć będzie zarządzanie działem sprzedaży książek i artykułów nieksiążkowych, działem zakupów, działem marketingu oraz działem rozwoju biznesu, w ramach którego świadczone są kompleksowe usługi dla wydawców (m.in. usługi drukarni cyfrowej, usługi magazynowe, usługi marketingowe i związane z obsługą oferty wyłącznościowej). Poza prezesem Andrzejem Nadolskim w zarządzie OSDW Azymut znajdują się: Robert Marszałek (odpowiedzialny za finanse, proces inwestycyjny, planowanie i analizy, kontroling, …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki