Piątek, 31 sierpnia 2018
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaInne
StanowiskoKonsultant PR
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształceniePodstawowe
E-mailrekrutacja@businessandculture.pl
Strona wwwhttp://businessandculture.pl/

Business & Culture poszukuje konsultanta PR do pracy w siedzibie firmy w Warszawie

Jeśli chcesz pracować przy najciekawszych projektach wydawniczych i kulturalnych, a ponadto:

-umiesz tworzyć i redagować teksty
-masz doświadczenie w promocji projektów kulturalnych lub w agencji PR
-znasz rynek mediów
-umiesz planować i organizować pracę
-znasz doskonale język polski oraz język angielski

Wyślij do nas CV, jeśli:
-lubisz kontaktować się z ludźmi i nawiązywać z nimi relacje
-nie przeraża cię odpowiedzialność za projekt
-interesuje cię kultura

Co oferujemy:
-możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce agencji promującej kulturę
-inspirującą pracę przy prestiżowych projektach
-kreatywne zadania
-świetną atmosferę

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Z radością powitamy Cię w naszym gronie.

DODATKOWE INFORMACJE http://businessandculture.pl/

WARUNKI APLIKOWANIA

Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@businessandculture.pl.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Dziękujemy!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?