Poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
StanowiskoMarketing Manager
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
E-mailhr-experts@hr-experts.pl

Polskie wydawnictwo o ugruntowanej na rynku pozycji, reprezentowane zarówno w segmencie książek dla dorosłych jak i dla dzieci, poszukuje aktualnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Marketing Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- współtworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej oraz planów promocji

- kreowanie działań reklamowych i promocyjnych

- opracowywanie i wykonywanie planów rozwoju marek i produktów

- tworzenie koncepcji graficznej i merytorycznej dla serii wydawniczych

- stała współpraca z działem handlowym oraz redakcją przy realizacji zadań marketingowych, promocyjnych i PR

- analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych oraz cykliczne raportowanie wykonania projektów

- zarządzanie pracą podległego zespołu

Wymagania:

- biegła znajomość zagadnień z zakresu marketingu i PR

- doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej oraz pozycjonowaniu produktów

- lekkie pióro, umiejętność tworzenia tekstów reklamowych

- umiejętność projektowania reklam , opakowań i okładek

- sumienność, pracowitość, kreatywność

- wyczucie graficzne i koncepcyjne w zakresie publikacji dziecięcych

- min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Doświadczenie w pracy w wydawnictwie i zainteresowanie artykułami dla dzieci będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

- pracę w młodym i dobrze zorganizowanym  zespole

- udział w ciekawych, innowacyjnych projektach

- możliwość współtworzenia programu wydawniczego

- stałe zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:

         hr-experts@hr-experts.pl . Prosimy wpisać w temacie wiadomości: "Marketing Manager".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz.883)”.