Czwartek, 13 czerwca 2019
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaHurtownia
Stanowiskospecjalista ds. zakupów
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
E-mailrekrutacja@dictum.pl
Strona wwwhttp://www.dictum.pl

Dictum sp. z o.o. firma hurtowo-dystrybucyjna działająca na rynku książki od kilkunastu lat. Nasze biuro oraz magazyny znajdują się w Warszawie na Bielanach. Firmę prowadzimy i rozwijamy w oparciu o  dobre relacje. Nasz Pracownik, Nasz Wydawca, Nasz Klient, każdy z nich jest dla nas niezwykle ważny. Tworzymy rodzinną atmosferę aby każdy poczuł się u nas dobrze, swobodnie i z przyjemnością przychodził do pracy.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

  • specjalista ds. zakupów w dziale książki

Osoba, której szukamy to zaangażowany, kochający książki, optymista. Ktoś kto będzie chciał z nami zostać na dłużej i się rozwijać. Jeśli jesteś maruderem i zawsze widzisz szklankę do połowy pustą, raczej nie odnajdziesz się w naszym zespole.

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za współpracę z grupą wydawców i utrzymywanie z nimi satysfakcjonującej relacji handlowej. Do Ciebie będzie należało budowanie oferty tytułowej,  systematyczne zamówienia, regularne zwroty, ustalanie działań promocyjnych oraz negocjacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@dictum.pl