środa, 9 maja 2018
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
StanowiskoPrzedstawiciel handlowy
Miejscemałopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
AdresKielce ul. Jana Pawła II nr 4
Osoba odpowiedzialnaŁukasz Kurtek
Telefon413495050
E-mailpraca@jednosc.com.pl
Strona wwwhttp://www.jednosc.com.pl

Wydawnictwo Jedność jedno z najstarszych i największych wydawnictw katolickich w Polsce poszukuje Przedstawiciela Handlowego.

Obszar pracy obejmuje województwa:

  • małopolskie
  • śląskie
  • opolskie
  • dolnośląskie

 Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa stałych klientów,
  • realizacja planów sprzedaży książek na podległym obszarze,
  • monitorowanie płatności u kontrahentów,
  • pozyskiwanie nowych punktów obsługi: księgarnie, hurtownie
  • realizacja planów i zadań promocyjnych w punktach sprzedaży,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych: targach, spotkaniach i konferencjach
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kontrahentami,
  • dbałość o wizerunek firmy,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej jako przedstawiciel handlowy,
  • znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego,
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premia)
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres praca@jednosc.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\\\"

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?