Czwartek, 9 maja 2019
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
StanowiskoPrzedstawiciel handlowy
Miejscemałopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
AdresKielce ul. Jana Pawła II nr 4
Osoba odpowiedzialnaŁukasz Kurtek
Telefon413495050
E-mailpraca@jednosc.com.pl
Strona wwwhttp://www.jednosc.com.pl

 Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa stałych klientów,
  • realizacja planów sprzedaży książek na podległym obszarze,
  • monitorowanie płatności u kontrahentów,
  • pozyskiwanie nowych punktów obsługi: księgarnie, hurtownie
  • realizacja planów i zadań promocyjnych w punktach sprzedaży,
  • uczestnictwo w targach branżowych i kiermaszach,
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kontrahentami,
  • dbałość o wizerunek firmy,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej jako przedstawiciel handlowy,
  • znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego,
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premia)
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres praca@jednosc.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej obecnej i przyszłych rekrutacji.