BIBLIOTEKA ANALIZ
nr 351
Dwutygodnik "Biblioteka Analiz" to profesjonalny, prestiżowy informator o rynku wydawniczo-księgarskim. Pismo adresowane jest głównie do pracowników wydawnictw, hurtowni i księgarni, jego celem jest dostarczanie kadrze menedżerskiej szybkiej oraz rzetelnej informacji.Istnieje na rynku od 2000 roku, ukazuje się w objętości ok. 20-40 str. W każdym numerze "Biblioteki Analiz" zamieszczane są informacje o wydarzeniach w branży, obszerne wywiady z jej czołowymi przedstawicielami, analizy poszczególnych sektorów rynku, szczegółowe prezentacje firm wydawniczych i dystrybucyjnych.Zainteresowaniem Czytelników cieszą się także działy "Prawnik radzi" oraz porady z zakresu marketingu, promocji itp., w których analizujemy największe i... najmniejsze sukcesy wydawnictw.Całości dopełnia błyskotliwy felieton Andrzeja Nowakowskiego. Redakcja wyróżnia wydawnictwa dyplomem WYDAWCY ROKU (tegorocznym laureatem został WSiP).  Dwutygodniowy cykl wydawniczy gwarantuje szybką reakcję na dynamiczne procesy zachodzące w branży wydawniczej. "Biblioteka Analiz" rozprowadzana jest wyłącznie w prenumeracie.
W Numerze
środa, 3 kwietnia 2013
Jak się mają londyńskie księgarnie
Okolica Charing Cross Road była mekką środowiska literackiego i małych, niezależnych księgarni. Turystom znana z autobiograficznej książki amerykanki Helen Hanff „84 Charing Cross Road”, w której zawarta jest jej 20-letnia korespondencja z londyńskim antykwariuszem spod tytułowego adresu, już w latach 50-tych stanowiła bibliofilski raj. 
środa, 3 kwietnia 2013
Pani minister wpadła (na chwilę)
Targi Edukacyjne „Edukacja” w Kielcach stały się pełnoletnie, jak dobitnie podkreślił Andrzej Mochoń, prezes spółki Targi Kielce, organizatora tej ważnej dla polskiej szkoły imprezy.
środa, 3 kwietnia 2013
Raport z działalności
Realizowany od 2007 roku program Dys- kusyjnych Klubów Książki, to jedna z czołowych w kraju inicjatyw propagujących czytelnictwo.
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013
środa, 3 kwietnia 2013