Czwartek, 1 marca 2001
Największe targi edukacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w Warszawie Od 1994 roku na wiosnę odbywają się w Warszawie największe targi edukacyjne w Europie Środkowo- Wschodniej. W tym roku odbędą się one na początku kwietnia, tradycyjnie w salach wystawowych Pałacu Kultury i Nauki. Na życzenie wielu uczestników tegoroczny termin targów jest przesunięty o miesiąc w stosunku do terminu z poprzednich lat, jednak z pewnością i tym razem będzie się na ten temat dyskutowało. Chodzi o znalezienie najlepszego momentu dla zaprezentowania nowości wydawniczych przed nowym rokiem szkolnym, aby nauczyciele mieli wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji o wyborze podręczników. Jak wiadomo, od wielu lat na rynku jest praktycznie po kilka, a nawet czasem kilkanaście tytułów do każdego przedmiotu, na każdym poziomie nauczania, oferowanych przez wielka grupę wydawców. Konkurują oni ze sobą w najróżniejszy sposób, a jedą z najlepszych …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 548 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się