środa, 4 maja 2016
Promocje, supergadżety, nagrody
23 kwietnia 2016 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła równo 10 lat! W ciągu dekady z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyła się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat! Z tej okazji postanowili zorganizować najlepszą imprezę książkową we wszechświecie. Świętując razem z księgarnią, można liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek. Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami swoich Klientów, księgarnia nieustannie rozwijała się, pracując nad ulepszeniem wszystkich aspektów działalności, co poskutkowało zdobyciem licznych nagród - w 2015 roku zgarnęli ich aż sześć. TanioKsiążkowa ekipa na każdym kroku podkreśla, iż to wszystko zasługa Klientów, którzy działają niezwykle mobilizująco na całą załogę, która stara się poszerzać ofertę i sprawiać aby zakupy w internetowej księgarni były jeszcze przyjemniejsze. Poza przygotowywaniem ciekawych promocji oraz usprawnieniami na stronie, od 1 czerwca 2013 roku każdy kupiony na stronie produkt sprawia, że księgarnia przekazuje środki na rzecz Fundacji "Pomóż Im", opiekującej się między innymi nieuleczalnie chorymi dziećmi. W tym urodzinowym czasie warto przygotować się na jeszcze więcej atrakcji i mnóstwo niekończących się promocji! To największa urodzinowa impreza, na której kiedykolwiek byliście. Co więcej, chociaż to TaniaKsiazka.pl świętuje hucznie 10-lecie, dodatkowo rozdają dla Was prezenty! Nie zwlekajcie i przyłączcie się do fantastycznej zabawy. Kto powiedział, że urodziny muszą trwać tylko dzień? Od 23 kwietnia do 12 maja trwać będą …
Wyświetlono 25% materiału - 217 słów. Całość materiału zawiera 871 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się