Wtorek, 1 kwietnia 2003
40. Targi Książki Dziecięcej w Bolonii Polska - jak wiadomo - jest gościem honorowym podczas tegorocznych Targów Książki Dziecięcej w Bolonii, które rozpoczynają się 2 kwietnia. Polskiej oficjalnej delegacji będzie przewodniczyć minister kultury Waldemar Dąbrowski. Polska ekspozycja składa się z dwóch części - jedna poświęcona jest polskim ilustratorom i została przygotowana przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków, a druga to wspólne wystąpienie 30 polskich wydawców książki dziecięcej. Projektantami ekspozycji są Hanna Tylżanowska i Paweł Zajączkowski, którzy mają bardzo bogaty dorobek wystawienniczy i byli autorami projektu we Frankfurcie w 2000 roku. Program …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 370 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się