Piątek, 29 maja 2020
Wszystkie w cenie 4,99 zł

Do 6 czerwca w sklepach sieci Biedronka trwa promocja na książki. Jak poinformowano, do sklepów trafiło 1,5 mln książek i każda z nich kosztuje 4,99 zł.

W ofercie znalazły się książeczki dla dzieci, a także publikacje dla dorosłych, m.in. “Na plaży Chesil” (wydanie filmowe) Iana McEwana, “W świetle prawa t.3 Więzienny prawnik” Johna Grishama, “Chirurg. Anatomia zbrodni tom 1” – Tess Gerritsen, “Tekst” Dmitrija Glukhovsky`ego, “Historia II wojny światowej t.1 Hitler, nazizm i III rzesza” – Iwony Kienzler, “Kino teatr kabaret. Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 2” – Sławomira Kopera czy “Martwe jezioro” – Olgi Rudnickiej.

W Biedronce można też zaopatrzyć się w lektury, w cenie 4,99 dostępny jest “Pan Tadeusz”, “Przedwiośnie”, “W pustyni i w puszczy” i “Mały Książę”.

Do soboty 30 maja przy zakupie zabawek i książek za 50 zł z kartą Moja Biedronka, klienci otrzymają voucher o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe.

Dodatkowo 1 czerwca Biedronka udostępni też darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie.

 

Podaj dalej
Autor: ET