Piątek, 27 kwietnia 2012
Literatura biznesowa i nie tylko
Wydawnictwo Studio Emka od 20 lat dostarcza czytelnikom literaturę biznesową i motywacyjną na najwyższym poziomie. Ta prywatna oficyna wydawnicza jest doskonałym przykładem sprawnie prowadzonej firmy rodzinnej. Jej właściciele Klara Molnar i Jacek Marciniak są małżeństwem, które wie jak pasję przekuć w sukces zawodowy. - Od początku naszą siłą był konkretny pomysł na profil wydawnictwa - wieloletni sukces wydawnictwa tłumaczy jego właściciel Jacek Marciniak -  Rozwijaliśmy się razem z gospodarką wolnorynkową, elastycznie reagując na zmieniające się potrzeby naszych czytelników. Na początku dostarczaliśmy im głównie literaturę biznesowo - motywacyjną, dzięki której  łatwiej im było odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a wraz z ich wzrastającymi potrzebami pojawiły się publikacje głębiej analizujące zagadnienia ekonomiczne i biznesowe. Właściciele wydawnictwa to osoby otwarte na świat i ludzi dlatego w ofercie proponowanych przez nich książek, oprócz tych spełniających wytyczne głównego nurtu, znajdziemy wiele innych ciekawych gatunków literackich. Przykładem są  tomiki poezji czy publikacje poświęcone wybitnym osobistościom jak ostatnio wydana biografia wielkiego Polaka, założyciela UNICEF, Ludwika Rajchmana. Utrzymanie wysokiego poziomu publikowanych przez wydawnictwo tytułów możliwe jest dzięki rodzinnemu charakterowi firmy - jak tłumaczy właścicielka Klara Molnar -  kameralność firmy pozwala nam również zachować radość z jej prowadzenia. Podział obowiązków pomiędzy mnie i mojego męża wynika z naszych naturalnych …
Wyświetlono 25% materiału - 200 słów. Całość materiału zawiera 803 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki