Czwartek, 15 lipca 2021
Jak zarobić na książce o zarabianiu

Eliza Wydrych-Strzelecka rozbiła bank nowym e-bookiem. Jej najnowsza książka o zarabianiu sprzedała się ponad 2500 razy… w ciągu zaledwie 24 godzin i przyniosła blisko ćwierć miliona złotych przychodu. A to dopiero początek – informuje serwis Spidersweb.pl.

E-book w formacie pdf „O pieniądzach i zarabianiu” jest dostępny w cenie 79,99 zł. W promocji, potem będzie po 120 zł.

2500 egzemplarzy to prawie tyle, ile wynosi dotychczasowa sprzedaż poprzedniej książki Elizy Wydrych-Strzeleckiej o prowadzeniu biznesu w czasach kryzysu.

“Co zagrało? Myślę, że kilka czynników. Fakt, że to pierwszy płatny produkt w tym roku (ostatniego wydałam w listopadzie 2020 r.), więc dłuuugo bardzo nic nie sprzedawałam i nie wypuszczałam. Dwa – temat pieniędzy i zarabiania jest sexy. Ludzie chcą wiedzieć, chcą lepiej zarabiać i chcą o pieniądzach rozmawiać. Moja historia, fakt ze jestem przedsiębiorczynią, która osiąga sukcesu (2020 r. zamknęłam z milionem przychodu), działam w e-biznesie od 16 lat. Wiem, o czym mówię, wiem, jak zarabiać i ludzie mi ufają. Jestem psycholożką, dużo gadam o psychoterapii, o przekonaniach, dużo jest u mnie psychoedukacji. Jestem wiarygodna. Jestem mentorką, pomagam firmom w rozwoju od lat” – tłumaczy autorka serwisowi Spidersweb.pl.

Dodaje również, jak wiele daje pełna transparentność przed swoją społecznością, z którą Eliza na bieżąco dzieli się wynikami na Instagramie: “Pomogła też moja otwartość w mówieniu o sprzedaży, pokazywaniu liczb. Widzę, jak po takim stories skaczą słupki sprzedażowe. Ludzie po prostu uwielbiają prawdę, widza to we mnie i w mojej działalności, czują te emocje, które czuję ja, są ze mną razem w tym procesie od samego początku”.

Elizę Wydrych-Strzelecką wielu czytelników może kojarzyć jako Fashionelkę – pod takim aliasem prowadziła przez wiele lat bloga, który był w swoim czasie jednym z najpopularniejszych blogów modowych.

Podaj dalej
Autor: ET