Wtorek, 5 grudnia 2006
Ministerstwo kultury ogłosiło 12 programów operacyjnych na 2007 rok
4 grudnia minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski przedstawił 12 programów operacyjnych MKiDN. Ich całkowity budżet w przyszłym roku wyniesie 300 mln zł. Programy stanowią podstawowe mechanizmy ubiegania się o środki finansowe z zakresu kultury przez instytucje samorządowe, Kościoły i związki wyznaniowe, szkoły i uczelnie artystyczne, organizacje pozarządowe, podmioty gospodarcze itp. Chętni mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach następujących programów: „Dziedzictwo kulturowe”, „Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury”, „Fryderyk Chopin”, „Patriotyzm Jutra”, „Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”, …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 323 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się