Wtorek, 29 listopada 2022
1104 pozycje w 33 działach

Antykwariat Wu-eL dr. Wojciecha Lizaka w Szczecinie przy ul. św. Wojciecha 1 zaprasza do udziału w XXXII Aukcji, która odbędzie się w niedzielę 11 grudnia o godz. 11 w formie licytacji online za pośrednictwem platformy aukcyjnej OneBid.

Tradycyjnie zamówienia aukcyjne można składać również za pośrednictwem poczty oraz e-mailem na adres Antykwariatu: biuro@antykwariat-wuel.pl. Możliwa jest także licytacja telefoniczna – nr +48 91 488 86 97.

Link do pobrania katalogu w formacie pdf

Katalog zawiera 1104 pozycje w działach: Militaria. Początki II RP i armia polska; Kartki żywnościowe z okresu II wojny światowej; Spuścizna po rządzie londyńskim; Sybiracy i katorżnicy; Telegramy; Fotografie; Plakaty. Afisze i druki ulotne; Akcje i listy zastawne; Reklamy; Plany i widoki miast; Portrety; Wojny śląskie. Napoleonica; Kult św. Jadwigi Śląskiej; Judaica; Dokumenty; Autografy; Sztambuchy; Rękopiśmienna mapa Śląska z 1752 r.; Kartografia; Polska na mapach topograficznych; Mapy samochodowe; Port i Zatoka Gdańska; Marynistyka; Reklamy gdańskich firm na korespondencji. Gdańska korespondencja prywatna; Solidarność; Spuścizna po Sobieskich i Wiśniowieckich podczas I wojny światowej; II wojna światowa. Zmiany i konsekwencje; Sceny z historii Polski; Graficzne rozmaitości; Malarstwo; Książki XIX i XX w.

Podaj dalej
Autor: (fran)