Piątek, 20 września 2019

W dniach 22-23 listopada w rzeszowskim Millenium Hall odbędzie się trzecia edycja Świątecznych Targów Książki. Jak zapowiadają organizatorzy, “przyjadą najciekawsze wydawnictwa z całej Polski. Uczestnicy Targów będą mogli zapoznać się z ofertą wydawniczą, dowiedzieć się o nowościach książkowych, uzupełnić lub powiększyć swoją kolekcję, czy po prostu kupić książkę na świąteczny prezent. Podczas dwóch dni Targów odbędą się również spotkania z pisarzami. Tym razem zaprosiliśmy autorów, którzy między innymi piszą o rzeczach ważnych, nie boją się podejmowania trudnych tematów, są laureatami prestiżowych nagród, świetnie gotują i mają wielu oddanych czytelników”.

Szczegóły związane z tegoroczną edycją Świątecznych Targów Książki zostaną ogłoszone 25 września w trakcie konferencji prasowej.

Świąteczne Targi Książki po raz pierwszy zorganizowała w Rzeszowie w 2017 roku pisarka Magdalena Louis. Przyjechali między innymi: Katarzyna Bonda i Janusz Leon Wiśniewski. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę. W ubiegłym roku odbyły się spotkania m.in. z Olgą Rudnicką, Zygmuntem Miłoszewskim, Andrzejem Saramonowiczem, Joanną Brodzik oraz pisarzami z Podkarpacia: Jerzym Fąfarą, Krystyną Lenkowską i Janem Tulikiem. W imprezie wzięło udział blisko 30 wystawców.

Millenium Hall to pierwsze i największe Centrum Kulturalno-Handlowe na Podkarpaciu.

 

Podaj dalej
Autor: ET