Poniedziałek, 25 listopada 2002
Prywatyzacja WSiP Muza dostała wyłączność na negocjacje z Ministerstwem Skarbu Państwa w sprawie zakupu prywatyzowanych Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. 15 listopada firma dostała cztery tygodnie na przedstawienie ostatecznej oferty. Jeśli oferta nie zyska akceptacji MSP, do negocjacji mogą wrócić pozostałe firmy z krótkiej listy - Agora lub MAC Edukacja. Muza jako jedyny z oferentów popierała propozycję wprowadzenia części akcji prywatyzowanego wydawnictwa na giełdę. Takie rozwiązanie preferował zarówno minister Wiesław Kaczmarek, jak i zarząd WSiP. - Najlepszy byłby krajowy inwestor z branży wydawniczej. Mam jednak świadomość, że jest to mało prawdopodobne - żaden wydawca książkowy nie dysponuje takim potencjałem. Możliwe są mariaże z inwestorami finansowymi. Podoba mi się pomysł wprowadzenia części akcji WSiP do sprzedaży publicznej. Wówczas inwestor mniejszościowy nie musi już dysponować tak dużym kapitałem - mówił …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 508 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się