środa, 25 stycznia 2023
Nowość Purple Book

Zmień Wewnętrznego Krytyka w Uskrzydlającego Anioła

W całym wszechświecie nigdy nie było, nie ma i nie będzie drugiej istoty takiej jak Ty! Jesteś niepowtarzalna na skalę wszechświata! Taki cud zasługuje na doświadczanie obfitości, dobrostanu i dobrobytu bez żadnych ograniczeń.

Przed Tobą 52 sekrety skutecznej przemiany, czyli cotygodniowe afirmacje wraz z opisem metody, jak je zastosować.

Oraz spersonalizowane karty do codziennej pracy, które pomogą odkryć Twój gigantyczny potencjał.

Czy teraz zadajesz sobie pytanie: „Dlaczego więc MNIE to nie spotyka?”.

Jak dzisiaj wygląda Twoje życie? Czy jako dziecko, nastolatka, młoda dziewczyna marzyłaś o tym, żeby takie właśnie było? Nie? Jak to się więc stało? Dlaczego wciąż powielasz te same błędy? Dlaczego w kółko kończysz w destrukcyjnych relacjach, tracisz to, na czym Ci zależy, nie potrafisz ułożyć sobie życia tak, by móc powiedzieć, że jesteś szczęśliwa? Dlaczego zmagasz się z codziennością, walczysz i przegrywasz? Ile razy można próbować? Ile razy można wierzyć w to, że tym razem się uda i przeżywać to samo rozczarowanie?

Książka “52 sekrety skutecznej przemiany” odpowiada na wszystkie te pytania. Dobrze poznasz i zrozumiesz Swoje wewnętrzne blokady uniemożliwiające Ci doznanie szczęścia, satysfakcji i Twojej wewnętrznej miłości. Jednak to, co naprawdę Cię uwolni, to zmiana destrukcyjnych wierzeń na zupełnie nowe, które pozwolą Ci doświadczyć cudu, którym już jesteś.

Zaznaj wszechogarniającej miłości, dobrostanu, dobrobytu i obfitości bez żadnych ograniczeń.

FRAGMENT nr 1 KSIĄŻKI „52 sekrety skutecznej przemiany ”

Jesteś cudem! Jesteś idealna! Jesteś wspaniała, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Masz gigantyczny potencjał i jedyne, co cię powstrzymuje przed jego doświadczaniem, jest twoje przeświadczenie o jego braku. Jesteś przekonana, że jesteś „niewystarczająca” i „nie taka”, szukasz więc przyczyny i winnych twojej życiowej porażki…

Żyjąc w poczuciu krzywdy, jesteś ofiarą, a ofiara zawsze przyciąga drapieżników i oprawców. Takie jest prawo natury.
Każdy człowiek ma przeszłość. Nie ma ludzi, których dzieciństwo, okres dojrzewania i wczesnej młodości były usłane wyłącznie różami, a oni sami przeżyli same radosne doświadczenia. Wszyscy mamy jakieś bolesne wspomnienia. Dzisiaj jesteś sumą nie tego, co ci się w życiu przydarzyło ale twojej interpretacji tych doświadczeń. Jeżeli uważasz siebie za ofiarę losu, osobę bezwartościową i bezradną, resztę życia spędzisz, obwiniając innych, zastanawiając się nad tym, jak można było tego uniknąć, próbując zmienić przeszłość, bo to w innej przeszłości dopatrujesz się jedynej możliwości zmiany kształtu przyszłości. Tymczasem suma doświadczeń decyduje o tym, że jesteś dzisiaj tym, kim jesteś! Jesteś idealna! Jesteś cudem! Jesteś przepięknym dziełem sztuki łączącym w niezwykły obraz setki maleńkich obrazków – tych szczęśliwych i tych nieszczęśliwych.
Nie zmienisz przeszłości, możesz jednak zmienić postrzeganie siebie. W chwili, kiedy docenisz to, kim jesteś, kiedy zaakceptujesz siebie i zachwycisz się tą wrażliwą, dzielną, piękną, dobrą istotą, którą jesteś, żal, ból i złość zmienią się we wdzięczność. Bo każde doświadczenie jest maleńkim klockiem, który jest jednym z elementów CIEBIE. A ty jesteś już WYSTARCZAJĄCO piękna, dzielna, dobra, odważna i kochana. Masz znacznie większy potencjał niż twoje problemy. Już dzisiaj nosisz w sobie ich rozwiązanie, bo jesteś sumą doświadczeń twoich własnych, twoich bliskich i przodków, lecz nie jesteś żadną z tych osób. Jesteś sobą i masz wolną wolę i prawo, by podejmować własne decyzje, zmieniać paradygmaty, uczyć się i rozwijać. Każde trudne doświadczenie jest przekroczeniem kolejnego progu, wyjściem ze strefy komfortu. Zmusza cię do szukania nowych ścieżek i rozwiązań, otwiera przed tobą nowe możliwości. Jeśli nauczysz się być wdzięczna za każde zdarzenie z przeszłości, przestaniesz bać się przyszłości. Zaczniesz żyć z ciekawością i wielką odwagą…

FRAGMENT nr 2 KSIĄŻKI „52 sekrety skutecznej przemiany”

Nadszedł czas, by zacząć kreować swoją codzienność i tworzyć przyszłość zgodną z twoją indywidualnością. Kiedy w pracy z moimi klientami dochodzimy do tego momentu, słyszę stale te same komunikaty. „Agata, ale ja jestem niekonsekwentna, nie dam rady… Ale ja się boję, bo co będzie, kiedy posłucham intuicji i popełnię błąd… Nie mam na to siły…”
Twoja intuicja ma zawsze rację. Temu przekonaniu służyła afirmacja z ubiegłego tygodnia. Twoja podświadomość jest obecnie nasycona tą wiarą i to jest najlepszy czas, żeby wzmocnić współpracę z intuicją poprzez afirmowanie odwagi, siły i determinacji, tak by w efekcie realizować to, w co wierzysz.
Te małe licha, które szepczą ci do ucha, że nie masz czasu, siły, że brakuje ci konsekwencji, to takie kosmate gremliny, które starają się sabotować wszystkie nowe przedsięwzięcia. One są głosami twoich bliskich i osób, które miały w twoim życiu znaczenie. Kto po raz pierwszy powiedział ci, że nie dasz rady, bo jesteś za słaba?…

Możesz teraz czuć złość, że ktoś tak bardzo cię zastraszył, sprzedał ci własne ograniczenia i obawy. Pamiętaj jednak o intencji tej osoby. Jej czy jego intencja była dobra, tylko wykonanie do kitu. Skup się na intencji. Jeśli jest nią to, byś była lepsza, mądrzejsza, osiągnęła więcej, zastanów się, co byś chciała usłyszeć zamiast komunikatów, które słyszałaś przez całe życie i które teraz sama sobie raz po raz w myślach powtarzasz.
Podziękuj pięknie tym postaciom z przeszłości, doceń ich intencje i zastąp ich komunikaty takimi, które pomogą ci zrealizować to, co wyniesie cię wyżej, co sprawi, że poczujesz się lepszym człowiekiem, co pomoże ci realizować podpowiedzi intuicji.

Informacje wydawnicze
ISBN: 978-83-8310-357-0
Cena: 59,90 zł
Ilość stron: 240
Oprawa: twarda + karty afiramcji
Format: 139 mm x 206 mm
Premiera: 25.01.2023 (książka, audiobook, e-book)

Agata Komorowska
Certyfikowany coach, autorka książek i szkoleń, samodzielna mama czwórki dzieci, kobieta, która przeszła daleką drogę by odnaleźć siebie. Jej dorosły syn stawia ją za wzór zdrowego feminizmu. Autorka poradników: Depresjologia, Optymizm mimo wszystko, Czy mogę ci mówić MAMO, Bądź niezniszczalna, w których odważnie pisze o samotności w macierzyństwie, niepełnosprawności dziecka, rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym, własnych kryzysach i depresji. Dzisiaj szczęśliwa kobieta, spełniona mama, człowiek z pasją do pisania i misją inspirowania tych, którzy pragną zmiany.

Nominowana do licznych nagród m.in. tytułu Superbohaterki „Wysokich Obcasów”, Mamy 10-lecia miesięcznika „M jak mama” i Supermamy portalu „mamotoja.pl”.

 

materiał promocyjny
Podaj dalej
Autor: Purple Book