Poniedziałek, 17 lutego 2020
Zaproszenie do Lądka-Zdroju
W Lądku-Zdroju od 17 do 20 września odbędzie się obok 25. Festiwalu Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady. Na imprezę złoży się wiele elementów, ale jej zasadniczą częścią będzie ogólnopolski konkurs na „Książkę Górską Roku 2020 im. Wawrzyńca Żuławskiego”, w ramach którego z kilkudziesięciu książek zgłaszanych do konkursu (co roku jest to od 30 do 50 pozycji) jury wybierze tytuły nagrodzone tytułem „Książka Górska Roku 2020” w kategoriach: Tatralia (literatura tatrzańska), Biografie górskie, Literatura górsko-podróżnicza i reportaż, Literatura wspinaczkowa, Górska fikcja literacka i poezja, Przewodniki i poradniki, Albumy fotograficzne i nagroda główna – Grand Prix. Swoją nagrodę przyzna ponadto publiczność w drodze głosowania. Autorzy …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 412 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się