Piątek, 8 listopada 2019

Tegoroczne Targi Ciekawej Książki odbędą się w terminie 22-24 listopada 2019 w hali Expo Łódź, pod hasłem: „Tak pisać, by słowom było ciasno, a myślom przestronnie”.

Swoją ofertę pokażą czołowe polskie wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, antykwariaty, instytucje kultury oraz stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce.
Podczas targów będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wszystkich gatunków literackich począwszy od literatury pięknej, sensacyjno-kryminalnej, popularnonaukowej i naukowej, literatury faktu oraz komiksu. Dla najmłodszych czytelników przygotowaliśmy warsztaty połączone z akcentami artystycznymi. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników i fanów gier planszowych nawiązujących do 125-lecia Juliana Tuwima. Zapraszamy do strefy bookcrossingu, w której będzie można bezpłatnie wypożyczyć lub zostawić książkę dla innych.
Kultura nie musi być droga i dlatego bilet jednorazowy kosztuje tylko 5 zł a dla dzieci do lat 10 wstęp jest bezpłatny. W tej samej cenie biletu będzie można zwiedzić Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.salonciekawejksiazki.pl