Wtorek, 12 maja 2020
Nowość wydawnictwa Silver

Ukazała się druga książka oficyny wydawniczej Silver wydana w zgodnie z założeniami programu beletrystyki dla dojrzałych czytelniczek. Jej głównymi bohaterkami są kobiety, które dają przykład, jak korzystać z życia i cieszyć się nim na każdym etapie. Autorki Silvera należą do grona najlepszych polskich pisarek. W swoich historiach dzielą się doświadczeniem, inspirują do działania i sprawiają, że chce się sięgać po kolejne tomy tych życiowych opowieści.

Wszystkie publikacje Silvera powstają z uwzględnieniem potrzeb dojrzałych czytelniczek – stosowany jest w nich duży, wygodny druk. Są objęte patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

„Tyle nowych dróg” Agnieszki Olejnik to pisana emocjami książka o zwyczajnych kobietach – takich jak każda z nas.

Marii wydaje się, że nic dobrego jej już w życiu nie spotka. Dzień jest podobny do dnia, a żaden z nich nie przynosi ani jednego powodu do radości. Kobieta tkwi w toksycznym małżeństwie, nie lubi swojej pracy, a w dodatku ma do siebie pretensje – popełniła tyle błędów, tyle rzeczy należało zrobić inaczej…

A jednak los bywa przewrotny. Jedno zdarzenie sprawia, że smutne i nudne życie Marysi zmienia się diametralnie. Odważne decyzje, nowi przyjaciele, klimatyczna herbaciarnia, a nawet koty sieroty – to wszystko doda rumieńców jej codzienności, a przy tym splecie jej historię z losami pewnej pogrążonej w depresji młodej kobiety oraz dziesięcioletniej dziewczynki, która bardzo potrzebuje pomocy.

ISBN: 978-83-955129-1-9

Data premiery: 11 maja 2020 r.

Cena detaliczna: 49,90 zł

 

Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Wydawnictwo Silver