Niedziela, 22 stycznia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2005"
AHP Nova Hurtownia Książek Sp. z o.o. 35 - 105 Rzeszów, ul. Boya Żeleńskiego 16 tel. (017) 852 01 71, 852 01 72, fax (017) 852 01 73 http://www.nova.intertele.pl, e-mail nova@intertele.pl Agencja Handlowo - Promocyjna Nova działa od 1990 roku. Jest firmą rodzinną – właścicielami są Irena i Piotr Kościółek oraz Aleksander i Witold Prokop. 1 kwietnia 2001 roku AHP Nova s.c. zmieniła nazwę i formę własności – powstała AHP Nova Hurtownia Książek Spółka z o.o. W 1992 roku firma rozpoczęła współpracę ze WSiP, stając się jedną z ośmiu hurtowni patronackich oficyny. W 1993 roku dystrybucja została w pełni skomputeryzowana i od tego roku Nova oferuje podręczniki wszystkich liczących się wydawców edukacyjnych. W 1995 roku siedziba wydawnictwa została przeniesiona na ul. Reja 7, a następnie, w celu poprawy obsługi, do budynków przy ul. Boya Żeleńskiego, gdzie w skomputeryzowanym obiekcie znajdują się wzorcownia i magazyn. Nova współpracuje z 430 dostawcami. Obecnie podręczniki oraz książki okołoedukacyjne stanowią ponad 40 proc. oferty, na resztę składają się książki naukowe i popularnonaukowe, fachowe, beletrystyka oraz literatura dla dzieci i młodzieży. Ważną …
Wyświetlono 25% materiału - 176 słów. Całość materiału zawiera 705 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się