Czwartek, 10 listopada 2022
Nabór do konkursu potrwa do 12 grudnia br.

Allegro, najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce, łączy siły z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, aby wspierać rodziców i opiekunów w wyborze przyjaznych dzieciom zabawek, miejsc i wydarzeń. Firma została właśnie partnerem konkursu “Świat przyjazny dziecku”.

Konkurs “Świat przyjazny dziecku” organizowany jest już 21. raz. To jeden z najdłużej realizowanych przez KOPD projekt, którego celem jest szczególne uhonorowanie wyjątkowych produktów, inicjatyw i miejsc dla dzieci.

Spośród zgłoszonych do 12 grudnia książek, gier, zabawek, zabaw a także miejsc i inicjatyw, jury konkursowe wybierze te, które ich zdaniem najbardziej zasługują na miano “przyjaznych dzieciom”. Członkowie Kapituły, wybierając zwycięzców wezmą uwagę m.in. takie kryteria jak: pomysłowość, innowacyjność, bezpieczeństwo, korzyści dla dziecka, czy dostosowanie produktu pod względem formy i treści do wieku dziecka.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie maja i czerwca przyszłego roku, a klienci Allegro na specjalnie przygotowanej stronie będą mogli zapoznać się ze zwycięzcami, znaleźć ich oferty na platformie oraz dowiedzieć więcej o tym, jak zabawa wpływa na rozwój dzieci.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 12 grudnia wypełniając ankietę na stronie: www.swiatprzyjaznydziecku.pl lub wysyłając zgłoszenie na adres m.stachowiak@kopd.pl

Więcej informacji o konkursie i Komitecie dostępnych jest na stronach www.kopd.pl oraz www.swiatprzyjaznydziecku.pl.

Autor: W