Poniedziałek, 12 grudnia 2011
... o Potterze, tłumaczeniach i statusie pisarza
"Kościół to poważna instytucja, która nie wyciera sobie dupy czyjąś trylogią. Z drugiej strony, gdyby się do mnie przyczepili jak do Nergala, to wiecie, jak by mi sprzedaż skoczyła!" - mówił Andrzej Sapkowski, który w sobotę 10 grudnia spotkał się z czytelnikami podczas premierowej odsłony Salonu Ciekawej Książki (http://cjg.gazeta.pl/CJG_Lodz/1,116618,10795007,Sapkowski__smarkateria_podniecila_sie__Harrym_Potterem_.html?bo=1). "Okazuje się, że są na świecie ludzie trochę mądrzejsi ode mnie. Niewiele, ale są. Nie spodziewałem się - powiedział pisarz, zapytany o to, czy stosuje …
Wyświetlono 25% materiału - 74 słów. Całość materiału zawiera 296 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się