środa, 20 kwietnia 2011
240 audiobusów na Światowy Dzień Książki
ZTM, Nokia oraz audioteka.pl zapraszają warszawiaków na drugą edycję obchodów Światowego Dnia Książki! W ramach akcji, 22 i 23 kwietnia pasażerowie stołecznej komunikacji miejskiej będą mogli słuchać w autobusach fragmentów polskiej i zagranicznej literatury. Obchody Światowego Dnia Książki to wspólna inicjatywa Zarządu Transportu Miejskiego, firmy Nokia oraz serwisu audioteka.pl, z którego można pobrać książki w wersji audio do słuchania w telefonie komórkowym. Zasięg tegorocznej edycji akcji jest prawie 10 razy większy w porównaniu z 2010 rokiem! W ramach akcji 22 kwietnia br. w Wielki Piątek i 23 kwietnia br., w Wielką Sobotę, na ulice Warszawy wyjedzie 240 audiobusów. Będą kursować po mieście przez cały dzień, aby jak najwięcej pasażerów mogło „spotkać się” z literaturą w wersji audio. W autobusach, w godz. 9-13.00 oraz 18.00-20.00 będzie można wysłuchać 14 fragmentów audiobooków. Patronat nad akcją objęła Prezydent Miasta St. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Celem akcji jest popularyzacja literatury we wszystkich jej formach i w każdym możliwym miejscu. Audiobooki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą intensywny tryb życia i jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z książkami. „Statystyczny mieszkaniec Warszawy każdego dnia spędza 1 godzinę i 12 minut …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 734 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.










