Poniedziałek, 27 maja 2024
Rozpoczęła się rekrutacja w warszawskiej szkole Cosinus

Rozpoczęła się rekrutacja do zapowiedzianego nowego kierunku nauczania na poziomie policealnym o nazwie „Animator rynku książki”. Warszawska szkoła Cosinus, która prowadzi bezpłatne szkoły dla dorosłych, ogłosiła zapisy na ten kierunek.

Jak czytamy w informacji ogłoszonej przez Cosinus, „zawód łączy pasję do literatury z umiejętnościami marketingowymi i kreatywnymi. Dzięki naszemu programowi nauczania, zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznej promocji książek, organizacji wydarzeń literackich oraz prowadzenie działalności marketingowych w branży wydawniczej”. Program nauczania obejmuje „organizację i zarządzanie przedsiębiorstwem rynku książki oraz relacjami z klientami”, a kończy się „obowiązkowym egzaminem państwowym zdawanym pod koniec IV semestru”.

W programie są przedmioty: bezpieczeństwo i higiena pracy, podstawy wiedzy o książce, zakładanie i prowadzenie przedsiębiorstwa rynku książki oraz język obcy zawodowy w przedsiębiorstwie rynku książki. Zajęcia praktyczne obejmują „realizację procesu sprzedaży publikacji” oraz „organizację i zarządzanie procesami marketingowymi oraz budowanie relacji z klientami”.

O przyjęciu do szkoły dla dorosłych mogą ubiegać się kandydaci, którzy ukończyli 18 lat lub ukończą w roku kalendarzowym, w którym podejmują naukę. Nauka jest bezpłatna, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostarczenie kompletu dokumentów.

https://www.cosinus.pl/rekrutacja/rekrutacja-liceum-i-szkoly-policealne

 

Podaj dalej
Autor: (fran)