środa, 14 czerwca 2017
Nowość w abonamencie Legimi
Legimi, jeden z pierwszych na świecie serwisów oferujących subskrypcyjny dostęp do e-booków, poszerza katalog o audiobooki. Tym samym liczba tytułów w abonamencie przekroczyła 20 tys. Od kwietnia ub. roku użytkownicy Legimi poza e-bookami mają dostęp do tzw. synchrobooków, czyli książek, które można czytać i słuchać na przemian. W odpowiedzi na duże zainteresowanie czytelników Legimi opcją odsłuchu książek, obecnie do subskrypcji dołączone zostały również klasyczne audiobooki (bez wersji tekstowej). Audiobooków można słuchać w urządzeniach z Androidem, a wkrótce ta opcja udostępniona zostanie dla posiadaczy iOS. Dodatkowo wszystkie e-booki bez profesjonalnej wersji dźwiękowej mają opcję odsłuchu w syntezatorze mowy. Z ponad 3000 audiobooków w Legimi ponad połowa dostępna jest w abonamencie, a wszystkie również w tradycyjnym modelu sprzedaży. Wśród ostatnio dodanych do subskrypcji Legimi są tak znane nowości, jak „Inwazja” Wojtka Miłoszewskiego, „Za zamkniętymi drzwiami” …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 534 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się