Wtorek, 29 listopada 2011
Pieniądze na rozwój oferty i skali działania
Inwestorem firmy został międzynarodowy fundusz aktywnie działający na rynku globalnym Giza Polish Ventures (GPV), który zainwestuje w Audiotekę 2 mln złotych i będzie to pierwsza inwestycja tego funduszu w Polsce. W ciągu kilku tygodni GPV obejmie 20 proc. akcji w Audiotece. Oznacza to, że firma specjalizującą się w sprzedaży online książek audio, wyceniona została na 10 mln zł. "GPV to fundusz typu venture capital inwestujący w przedsięwzięcia technologiczne o globalnym potencjale na wczesnym etapie ich rozwoju. Unikalną cechą Funduszu GPV jest jego strategiczne partnerstwo i współpraca z jednym z najbardziej renomowanych, działających w wielu krajach świata funduszy technologicznych z Izraela - Giza Venture Capital, który zarządza obecnie funduszami o całkowitej wartości ponad 600 mln dolarów. To, co odróżnia GPV od innych funduszy VC inwestujących w Polsce, to m.in. jego międzynarodowy charakter. Strategia funduszu przewiduje wykorzystanie ponad piętnastoletniego doświadczenia Giza Venture Capital zdobytego na globalnym rynku oraz rozległej międzynarodowej sieci …
Wyświetlono 25% materiału - 149 słów. Całość materiału zawiera 596 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się