Wtorek, 24 stycznia 2023
Już dziś

Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na kolejny Autorski Kwadrans.

Miłka Skalska gościć będzie Gretę Drawską, autorkę bestsellerowej trylogii kryminalnej, której akcja dzieje się na Pojezierzu Drawskim.

 

24 stycznia 2023, wtorek, godz. 19

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie

Lubicie się bać i czytać psychologiczne thrillery? To idealny moment na najnowszą książkę Grety Drawskiej. 25 stycznia do rąk czytelników trafi rasowy thriller psychologiczny pt: “Mroczne miejsca”.

W skrócie akcję można ująć tak:

Trzydziestoletnia Anna zrobiła wszystko, by odciąć się od przeszłości, a teraz z córeczką, narzeczonym i jego nastoletnią siostrzenicą zaczyna budować wspólne życie w oddalonej od świata i ludzi Lisiej Chacie. Dom wydaje się być miejscem do tego stworzonym.

Kiedy Anna poznaje starszą od siebie Rebekę, czuje, że to początek inspirującej przyjaźni. To dla niej szczególny moment także dlatego, że ponownie spodziewa się dziecka i wie, że nikt nie zrozumie jej lepiej niż druga kobieta.

Rebeka angażuje się w remont Lisiej Chaty i coraz bardziej zbliża się do nowej przyjaciółki oraz jej bliskich. Nie zawsze podoba się to narzeczonemu Anny, zwłaszcza że na odludziu zaczyna dochodzić do tajemniczych zdarzeń.

Atmosfera się zagęszcza, gdy Anna zaczyna mieć poczucie, że jest nieustannie obserwowana, a odarta ze starych podłóg i tapet Lisia Chata nieoczekiwanie odsłania własne tajemnice. Rozwiązaniem dla ciężarnej kobiety ma być wyprowadzka z dziećmi w bezpieczniejsze miejsce, tylko czy rzeczywiście będzie tam bezpieczna…

Trwają prace nad ekranizacją serii.

O szczegóły dopyta Miłka Skalska, a Autorka wyjawi to czego nie napisała. Choćby to dlaczego wybrała taki pseudonim.

Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek. Fotografie wizerunkowe, krótkie filmy reklamowe, spotkania autorskie. Wywiady, recenzje książek, a także  reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.

Kontakt:  Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, Tel. 602 39 42 56