Piątek, 7 października 2022

11 października, wtorek, o godz. 19 w ramach programu Autorski Kwadrans Dorota Duda rozmawiać będzie z Katarzyną Grabowską.

To już 13. odcinek rozmów Doroty Dudy z pisarkami i pisarzami, w których rozmawia o ich życiu, sukcesach, porażkach, książkach, a także o ich pasjach i marzeniach.

Gościem będzie Katarzyna Grabowska – rodowita łodzianka. Absolwentka etnologii i stosunków międzynarodowych, doktor nauk społecznych (dyscyplina – nauki o polityce). Zainteresowana kulturą i tradycją Dalekiego Wschodu. Specjalistka od dyplomacji kulturalnej w strategii budowy marki narodowej, którą zgłębiała w swojej pracy doktorskiej dotyczącej Korei Południowej. Kolekcjonerka tradycyjnych strojów orientalnych.

Autorka serii książkowych “Magia ukryta w kamieniu”, “Wszystkie nasze chwile”, “Gorszy syn” i “Cudzy mąż” a także jednotomowych powieści “Za rok o tej porze”, “Włoska legenda” oraz “Pomiędzy piekłem a niebem”. W swoich książkach porusza aktualne problemy i w bardzo obrazowy sposób opisuje uczucia łączące bohaterów. Autorka umiejętnie przeplata wątki sensacyjne z romantycznymi (czasem dodając również odrobinę magii jak w serii “Magia ukryta w kamieniu” i “Pomiędzy piekłem a niebem”) tkając z nich niezwykłą materię, w której każdy wielbiciel tych gatunków znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do oglądania https://www.facebook.com/autorzywobiektywie

Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek. Fotografie wizerunkowe, krótkie filmy reklamowe, spotkania autorskie. Wywiady, recenzje książek, a także  reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.

Kontakt:

Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, Tel. 602 39 42 56

www.autorzywobiektywie.pl

 

 

Podaj dalej