środa, 8 lutego 2023

Już dzisiaj, 8 lutego o godz. 19 kolejne spotkanie w ramach programu „Autorski Kwadrans” proponowanego przez Agencję Promocji Autorzy Książek w Obiektywie. Odcinek rozmów Doroty Dudy z pisarkami i pisarzami, w których rozmawia o ich życiu, sukcesach, porażkach, książkach, a także o ich pasjach i marzeniach.

Gościem Doroty Dudy w Autorskim Kwadransie będzie Marcin Faliński. Okazją do rozmowy jest premiera książki „Obcy horyzont” napisana razem z Rafałem Barnasiem, wydana nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Marcin Faliński jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarzem „Życia Warszawy”, a od 1993 roku funkcjonariuszem Urzędu Ochrony Państwa. Od 1996 roku oficer Zarządu Wywiadu. W roku 1997 ukończył kurs oficerski w Ośrodku Kształcenia Kadr Wywiadowczych. Od 2002 roku oficer Agencji Wywiadu. Uczestnik wielu operacji wywiadowczych za granicą. W 2017 roku, w stopniu podpułkownika, przeszedł na emeryturę.

„Obcy horyzont”: Stare Kiejkuty, Ośrodek Szkolenia Kadr Wywiadu, wiosna 1995 roku. Do ośrodka przybywa tajemniczy mężczyzna, którego zadaniem jest wybranie najzdolniejszych adeptów. To oni będą realizować specjalną operację wywiadowczą wspomagającą wejście Polski do struktur euroatlantyckich.

To wyjątkowo ważna misja, bo rosyjski wywiad aktywnie pracuje nad pokrzyżowaniem polskich planów. Od jej powodzenia zależy także bezpieczeństwo nuklearne całego świata.

Troje wybranych oficerów szybko zostaje wciągniętych w bezwzględną grę pomiędzy wielkimi mocarstwami. Szpiegowska rozgrywka prowadzi ich przez Afrykę, Seszele, Azję oraz Koreańską Republikę Ludowo-Demokratyczną rządzoną przez komunistyczny reżim Kimów.

Czy polskim oficerom wywiadu uda się wypełnić misję, która zmieni nie tylko losy Polski, ale też części świata?

Zapraszamy do oglądania https://www.facebook.com/autorzywobiektywie

Agencja promocji Autorzy Książek w Obiektywie koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek. Fotografie wizerunkowe, krótkie filmy reklamowe, spotkania autorskie. Wywiady, recenzje książek, a także  reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.

Kontakt:

Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, Tel. 602 39 42 56

www.autorzywobiektywie.pl

 

 

Podaj dalej
Autor: Autorzy Książek w Obiektywie