Wtorek, 20 lutego 2024
Już dzisiaj

Wydawnictwo Skarpa Warszawska i Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na spotkanie poświęcone najnowszej książce Jacka ostrowskiego „Śmierć na bogato”.

Gościem Miłki Skalskiej będzie Jacek Ostrowski, autor powieści „Ostatnia wizyta” (nominowanej w plebiscycie Książka Roku Lubimyczytać.pl (2017 i Złoty POCISK 2018)) oraz „Paragraf 148” (powieść  nominowana do nagrody Kryminalna Piła roku 2018) i 20-tu innych powieści. Uhonorowany nagrodą Czarnego Kapelusza w plebiscycie czytelników podczas piątej edycji Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA 2019.

20 lutego, wtorek, godz. 19

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie

Czy śmierć może być luksusowym towarem? Odkryj mroczne sekrety „Pomocnej dłoni”!

W świecie, gdzie każda chwila życia może być skomercjalizowana, istnieje firma, która oferuje swym klientom niezwykłe usługi na granicy życia i śmierci. „Pomocna dłoń” to zagadkowa korporacja, założona pod egidą Watykanu, która obiecuje bogatym spełnienie ich ostatnich życzeń – za odpowiednią opłatą.

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się legalne i etyczne – ale czy aby na pewno? Co kryje się za pozornie nieskazitelną fasadą tej organizacji?

Agata, urodzona w Polsce, wychowana w USA, była żołnierz, zmaga się z przeszłością i szuka stabilizacji. Jej droga krzyżuje się z „Pomocną dłoń”, gdy desperacko potrzebuje pieniędzy. Postanawia przyjąć ofertę pracy, która wydaje się być rozwiązaniem wszystkich problemów.

Ale czy warto było? Wkrótce Agata odkrywa, że świat, w którym przyszło jej pracować, jest daleki od ideału, a każdy krok może prowadzić do niebezpiecznych odkryć.

„Śmierć na bogato” to thriller, który nie pozwoli Ci spać. Zanurz się w opowieść pełną tajemnic i zwrotów akcji, gdzie granica między dobro a złem staje się niebezpiecznie zamazana.

Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Promujemy pisarzy i literaturę. Prowadzimy spotkania autorskie. Pomagamy początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W naszej ofercie są; kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady…

Zajmujemy się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzymy strony i blogi internetowe.

Kontakt: Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, tel. 602 39 42 56

Podaj dalej