środa, 29 maja 2024
Już dziś

Gościem Miłki Skalskiej będzie Tomasz Duszyński i jego najnowsza powieść „Moje wielkie greckie morderstwo”, wydana nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

29 maja, środa, godz. 19

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie

To miało być wesele pełne greckiej euforii, niewymownych emocji i niezapomnianych wspomnień. Nikt nie przewidział, że z trupem w tle…

Wakacyjna idylla, oszałamiające antyczne kolumny i autor kryminałów, który niespodziewanie zostaje wplątany w mroczną grecką tragedię… W pensjonacie Zorba odkryto ciało Kostasa Papadopoulosa. Jego nieruchome ciało zostało odkryte przez gości, którzy przylecieli do Grecji na ślub Katarzyny Masłowskiej. Wśród uczestników tych niesamowitych wydarzeń znaleźli się między innymi: autor kryminałów, ksiądz oraz emerytowana aktorka. Grecka policja zdaje się traktować morderstwo z niewłaściwą lekkością. Pisarz, wraz z żoną, córką i zszokowanymi bohaterami, zostaje zmuszony do przeprowadzenia śledztwa na własną rękę. Ale jak odnaleźć mordercę, gdy nadchodzi ślub i wesele, a goście panny młodej mają wiele do ukrycia? Nagle do pensjonatu przybywa Nikolaos Katastropoulos – niecodzienny inspektor, znany ze swojego gustu do białych garniturów, słomkowych kapeluszy i chodzenia boso. Wydaje się, że śledztwo jest w dobrych rękach. Ale sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli… a uczestnicy wesela zaczynają obawiać się o własne życie. To historia pełna napięcia, zwrotów akcji i poczucia humoru, komedia kryminalna, w której, podobnie jak w Grecji… wszystko jest możliwe!

Tomasz Duszyński to utalentowany dziennikarz, który zdobył doświadczenie pracując w takich stacjach jak RMF FM czy Radio Aplauz. Jest uznanym pisarzem i scenarzystą gier komputerowych. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas – biega maratony.

Jest współtwórcą unikalnego projektu wrocławskiej “ruchomej alei gwiazd” – Tramwaju Gwiazd, w którym gościli znani aktorzy, muzycy, sportowcy.

Swoją karierę literacką rozpoczął od publikacji zbioru opowiadań zatytułowanego “Produkt uboczny”. Od tego czasu opublikował kilka powieści oraz wiele opowiadań fantastycznych. Duszyński jest również autorem książek dla dzieci i młodzieży. Z pasją pisze również legendy związane z regionem, w którym mieszka.

 

Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Promujemy pisarzy i literaturę. Prowadzimy spotkania autorskie. Pomagamy początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W naszej ofercie są; kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady…

Zajmujemy się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzymy strony i blogi internetowe.

Serdecznie zapraszamy

Kontakt: Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, tel. 602 39 42 56

Podaj dalej