Piątek, 17 maja 2024
„Jesteśmy solidnym partnerem stabilizującym sytuację na rynku dystrybucji książki"
W trakcie Targów Książki i Mediów Vivelo jubileusz 25-lecia istnienia celebrował OSDW Azymut. W spotkaniu urodzinowym wzięli udział licznie zgromadzeni wydawcy, bibliotekarze, księgarze, przedstawiciele sklepów internetowych, mediów branżowych, partnerzy oraz byli pracownicy – na czele z Grzegorzem Bogutą, byłym prezesem PWN i Grzegorzem Majerowiczem, współzałożycielem OSDW Azymut. Jak przypomniano w trakcie uroczystości, przez 25 lat spółka bardzo się zmieniła. „Mamy wszystko dla rynku książki” – tak dziś się reklamuje. Jędrek Biegański i Paulina Bandura podsumowali działalność Azymutu w liczbach. Statystyk było co niemiara. Spotkanie prowadził Łukasz Wojtusik. Prezes rządu grupy PWN Jarosław Szaliński przypomniał najważniejsze kamienie milowe spółki. Azymut powstał 1 maja 1999 roku jako Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut. 14 grudnia 2014 roku nazwa została uproszczona i od tej pory funkcjonuje jako OSDW Azymut. W latach 1999–2003 siedziba spółki mieściła się przy ul. Kolejowej w Warszawie. W latach 2003–2007 centralny magazyn był w Łodzi przy ul. Senatorskiej. W 2007 roku Azymut otworzył nowoczesne centrum logistyczne …
Wyświetlono 25% materiału - 156 słów. Całość materiału zawiera 627 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się