środa, 10 grudnia 2008
Salon Księgarzy z Andrzejem Tomaszewskim
9 grudnia odbył się ostatni w tym roku Salon Księgarzy w Bibliotece Narodowej. Jego gościem specjalnym był Andrzej Tomaszewski - znany typograf, redaktor i poligraf, a także autor tomu „Inwentarium poligrafii. Pismo drukarskie” (Ossolineum, 1989), poszukiwanego „Leksykonu pism drukarskich” (Krupski, 1996) i „Zapisków książkoroba” (Wydawnictwo Do, 2006) oraz wielu artykułów w prasie drukarsko-wydawniczej. Wielokrotnie nagradzany za projekty książek. W rozmowie z Bogdanem Klukowskim Tomaszewski mówił o znaczeniu typografii w otaczającym nas świecie, o tym, co jest ważne w projektowaniu książek, a …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 321 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się