Czwartek, 26 lutego 2009
"W Bellonie" zamiast "U Prószyńskiego"
Wczoraj w siedzibie wydawnictwa Bellona odbyło się pierwsze z serii reaktywowanych tzw. spotkań u Prószyńskiego, w ramach których wydawcy wymieniają się doświadczeniami na temat współpracy z dystrybutorami, postanawiając zarazem o dalszych krokach.Spotkanie przy ul. Grzybowskiej prowadziły trzy członkinie Rady Polskiej Izby Książki – Aldona Zawadzka, Grażyna Szarszewska i – do pewnego momentu – Sonia Draga.Choć zaczęło się od wyodrębnienia kanałów dystrybucji, wokół których miała się koncentrować dyskusja, jej ciężar szybko przeniósł się na anonsowany w zaproszeniu temat współpracy z Empikiem. Zgromadzeni, w liczbie około setki, wskazali na największe punkty zapalne jak: nieujęte w umowie koszty logistyki, rosnący poziom zwrotów, …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 397 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się