Poniedziałek, 19 grudnia 2011
Spotkanie przyjaciół i kolegów
Iwona Wegner-Maruszewska zaprosiła w piątek 16 grudnia pracowników Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz wielu innych swoich przyjaciół na spotkanie, podczas którego pożegnała się przed odejściem na emeryturę. – Pracowałam tutaj 37 lat i zawsze praca ta przynosiła mi satysfakcję – powiedziała wzruszona dyrektor wydawnictwa. Otrzymała dziesiątki podziękowań, a także życzeń na przyszłość, bo nikt z obecnych nie wierzył, że po tak bardzo aktywnym okresie bohaterka spotkania nie będzie dalej uczestniczyć w życiu środowiska książki, a w szczególności wydawców akademickich. Henryk Podolski, prezes Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych, podziękował za wieloletnią aktywności Iwony Matuszewskiej w tym gronie, w którym jest osobą niezwykle cenioną i poważaną. Występując jednocześnie w imieniu organizatorów Targów …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 448 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się