Wtorek, 10 marca 2020

E-bookiem tygodnia w e-księgarni Virtualo jest “Dżuma” Alberta Camusa. Powieść wydana przez Państwowy Instytut Wydawniczy w 2017 roku przekładzie Joanny Guze oferowana jest w cenie 8 zł.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni sprzedaż ”Dżumy” Alberta Camusa wzrosła niemal pięciokrotnie – informuje dystrybutor książek OSDW Azymut. W porównaniu do roku ubiegłego w okresie 17 lutego – 5 marca 2020 dystrybutor książek OSDW Azymut sprzedał co najmniej pięć razy więcej egzemplarzy słynnej powieści Alberta Camusa.

Jak informuje dystrybutor, książkę zamawiały najczęściej księgarnie stacjonarne i księgarnie internetowe. Wcześniej “Dżuma” – jako lektura szkolna – była kupowana najczęściej przez biblioteki.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na listę bestsellerów dystrybutora trafiła również “Dżuma” w formie audiobooka oraz takie tytuły jak “Miłość w czasach zarazy” Gabriela Garcíi Márqueza czy “Wirusologia” – podręcznik akademicki Wydawnictwa Naukowego PWN przedstawiający najnowsze teorie dotyczące pochodzenia, ewolucji i zwalczania wirusów.

PIW-owskie papierowe wydanie “Dżumy” pojawiło się również na topce Empik.com (82. miejsce).

Podaj dalej
Autor: ET