Wtorek, 20 listopada 2018

Klienci Księgarni TaniaKsiazka.pl w październiku 2018 chętnie sięgali nie tylko po nowości, ale też po książki, które były popularne również w poprzednich miesiącach.

Z listy bestsellerów Księgarni TaniaKsiazka.pl od kilku miesięcy nie schodzą “Tatuażysta z Auschwitz”, oparta na faktach powieść Heather Morris i “A ja żem jej powiedziała…” Katarzyny Nosowskiej.

Tak jak we wrześniu, tak też w październiku ogromną popularnością cieszyła się skierowana do młodzieży książka modelki i aktywistki Anji Rubik “#sexedpl”. Klienci nadal chętnie sięgali też po “Kontratyp” Remigiusza Mroza. To kolejna część serii o ambitnej prawniczce Joannie Chyłce.

 

Ogromnym zainteresowaniem czytelniczek cieszyły się powieści kontrowersyjnej pisarki Blanki Lipińskiej. W zestawieniu bestsellerów znalazł się jej debiut, “365 dni” oraz jego kontynuacja – “Ten dzień”, która swoją premierę miała w październiku. Z nurtu literatury typowo kobiecej były popularne jeszcze dwie powieści: “Tylko dla Ciebie” Vi Keeland i “Gliniarz” Laurelin Paige.

 

Kolejną niezwykle chętnie kupowaną w zeszłym miesiącu książką była nowość “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza i publicysty i Tomasza Budzyńskiego, majora ABW.

Na początku października ogłoszono laureata Literackiej Nagrody Nike 2018. Został nim Marcin Wicha. W związku z tym wyróżnieniem wzrosło też zainteresowanie docenioną książką – “Rzeczy, których nie wyrzuciłem”, która również znalazła się na liście bestsellerów.

Lista bestsellerów października w TaniaKsiazka.pl

 

 

Podaj dalej