Poniedziałek, 4 września 2000
Podręczniki szkolne w Merlinie W tym roku po raz pierwszy w historii Internetu polscy uczniowie, ich rodzice i nauczyciele będą mogli zaopatrzyĘ się w podręczniki szkolne kupując je w sklepie internetowym pod adresem www.merlin.com.pl. Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego Merlin przygotował specjalny dział liczący ponad 2.500 tytułŰw. Zawiera on pełną ofertę dostępnych na polskim rynku podręcznikŰw, zeszytŰw ĘwiczeŇ, zbiorŰw zadaŇ i materiałŰw pomocniczych dla nauczycieli. W sklepie została utworzona wyczerpująca baza informacyjna o podręcznikach z podziałem na kategorie, tematykę i profil odbiorcŰw, dzięki ktŰrej uczniowie i nauczyciele z łatwoúcią znajdą potrzebne im tytuły. Dział podręcznikŰw w Merlinie działa od 22 sierpnia i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W odrŰżnieniu od tradycyjnych księgarni Merlin oferuje swoim klientom dostęp do pŰłek …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 482 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się