Piątek, 6 maja 2022
Subskrybenci RMF Classic+ mogą czytać bezpłatnie jednego z szesnastu e-booków rekomendowanych przez zespół RMF Classic. To efekt współpracy z Legimi.

Wśród dostępnych tytułów znalazły się m.in.: „Moje życie, moja muzyka. Autobiografia Ennio Morricone”, reportaże Barbary Włodarczyk o współczesnej Rosji, powieść laureata Nagrody Literackiej Nike Radka „Baśń o wężowym sercu”, “Lajla znaczy noc” Aleksandry Lipczak, powieść Marty Dzido „Małż”, bestsellerowa reporterska opowieść Joanny Gierak-Onoszko „27 Śmierci Toby’ego Obeda”, „Klaśnięcie jednej dłoni” Richarda Flanagana, „Judasz” Amosa Oza czy „Medytacja to nie to, co myślisz” autorstwa Jona Kabata-Zinna.

Aby otrzymać dostęp do wybranej, bezpłatnej książki, rekomendowanej przez zespół RMF Classic w ramach akcji “Czytaj z RMF Classic!” należy wejdź na stronę: https://www.legimi.pl/czytaj-z-rmf-classic/  i wpisać specjalny kod z sekcji „Powiadomienia” na platformie RMF Classic+, następni wybrać tytuł i pobrać aplikację mobilną Legimi.E-booków nie można czytać na Kindle. Wybrane tytuły posiadają wersję audio z lektorem. Wersje dźwiękowe są wówczas w pełni zsynchronizowane z e-bookiem.

 

Podaj dalej
Autor: ET