środa, 12 czerwca 2019
Wybrano pięć projektów do miejskiego Programu Wydarzeń Kluczowych
Festiwal literacki "Na pograniczu kultur", festiwale muzyczne Halfway i Up To Date, lalkarskie Białostockiego Teatru Lalek oraz Festiwal „Biała Czysta Kulturalna – rzeka dla mieszkańców” - to projekty wybrane do miejskiego Programu Wydarzeń Kluczowych, które otrzymają trzyletnie dofinansowanie z budżetu miasta Białystok. Ideą Programu  jest ułatwienie rozwoju dużych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez białostockich twórców oraz wydarzeń o doniosłym znaczeniu artystycznym. Wyboru projektów dokonali członkowie Zespołu 100, składającego się z twórców kultury, dziennikarzy, decydentów i innych liderów opinii, wybrali pięć kulturalnych …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 323 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki