Piątek, 24 lutego 2017
Ranking 2017
  Świat ze smartfonem w ręku i potrzeba szybkiego dostępu do informacji to codzienność wielu osób z "pokolenia kciuka". Podstawowym źródłem informacji, codziennej lektury, kontaktu ze znajomymi, uczestnictwa w e-kulturze są media społecznościowe. Jak zatem biblioteki promują swoje działania w mediach społecznościowych? Która biblioteka jest  najaktywniejsza i najpopularniejsza? Lustro Biblioteki, branżowy serwis bibliotekarski, publikuje "Ranking bibliotek w social mediach". Autorką raportu jest Barbara Maria Morawiec. Biblioteki za pomocą mediów społecznościowych tworzą swoje profile-wizytówki. Przede wszystkim wykorzystują te narzędzia do promocji swojej oferty, usług i działalności bibliotecznej. Profil biblioteki jest także miejscem: wymiany doświadczeń, dzielenia się różnymi multimediami oraz kontaktu z użytkownikiem i źródłem pozyskiwania potencjalnych nowych czytelników. Tak najogólniej można ująć biblioteczny social media marketing. Celem badania było wskazanie profili bibliotek publicznych w mediach  społecznościowych mierzone liczbą osób obserwujących polubień w trzech serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz Instagram. W wyniku …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się