Piątek, 28 sierpnia 2020
Akcja Merlin.pl wspiera fundację wspierającą dzieci z chorobą nowotworową.

Merlin Group wspólnie z partnerami startuje z akcją” BLIK to School” w sklepie Merlin.pl, premiując szkolne zakupy opłacone BLIKIEM.

Dokonując zakupów szkolnych w sklepie Merlin.pl i opłacając je BLIKIEM, klienci zyskają rabat od 10 do 20 zł, a 5 zł z każdej transakcji za minimum 100 zł zostanie przekazane dla Przylądka Nadziei, na wsparcie dzieci chorych na raka.

Partnerami akcji są BLIK oraz Klinika Przylądek Nadziei wraz z Fundacją “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Akcja trwa do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

“Zaplanowana akcja wpisuje się w przyjętą przez zarząd strategię Grupy, zmierzającą do stworzenia sklepów angażujących się społecznie, wspierających swoich klientów w wielu obszarach oraz oferujących nowoczesne rozwiązania, ułatwiające dokonywanie zakupów. Korzystając z akcji ‘BLIK to School’ dajemy wsparcie najbardziej potrzebującym dzieciom, bez konieczności wykonywania dodatkowych operacji czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Zależy nam, żeby z oferty korzystali świadomi klienci, którzy poza poszukiwaniem najlepszej na rynku oferty, chcą zaangażować się w działania charytatywne” – informuje Merlin.

Jak czytamy w komunikacie, w Merlin Group w ostatnich dniach nastąpił znaczny wzrost zainteresowania ofertą artykułów szkolnych i podręczników. Ostatni tydzień to dwucyfrowy wzrost sprzedaży, ale szczyt zakupów jest jeszcze przed nami i przypadnie na początek września. Z racji trwającej pandemii i niepewności związanej z uruchomieniem szkół, rodzice odkładają zakupy wyprawki szkolnej na ostatnią chwilę.

Więcej informacji: bliktoschool.pl

Podaj dalej
Autor: ET