środa, 15 lutego 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2005"
Bookland.net Sp. z o.o. 01 - 217 Warszawa, ul. Kolejowa 15/17 tel. (022) 632 23 43, fax (022) 632 23 52 http://www.bookland.com.pl, e-mail office@bookland.com.pl Bookland powstał w 1990 roku (w lipcu 2005 roku zmieniono nazwę na Bookland.net). Jest jednym z największych importerów i dystrybutorów publikacji do nauki języków obcych. Przez wiele lat firma była w Polsce wyłącznym dystrybutorem wydawnictwa Pearson Education – największego światowego wydawcy publikującego książki do nauki języka angielskiego (obecnie w Warszawie działa samodzielna spółka Pearson Education Polska, która ma własny magazyn wysokiego składowania i zajmuje się m.in. wydawaniem podręczników do nauki języka angielskiego). Utrata wyłączności na ofertę Pearsona spowodowała spadek przychodów niemal o połowę …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 430 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się