Poniedziałek, 18 maja 2020
Więcej klientów w księgarniach
Z księgarstwa napływa wiele niepokojących sygnałów, ale są firmy, które skutecznie bronią się przed upadkiem. – Pierwsza połowa marca była w miarę normalna i porównywalna do roku ubiegłego. Spadek w księgarniach zaczął się w drugiej połowie marca – o około 50 proc. za cały marzec uzyskaliśmy obrót na poziomie 30 proc. w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego. W kwietniu spadek sięgnął ponad 75 proc. Na kilka dni nawet zamknąłem nasze księgarnie, bo nie było klientów. Utarg bywał na poziomie poniżej 100 zł dziennie – powiedział „Bibliotece Analiz” Bogdan Szymanik, dyrektor i redaktor naczelny wydawnictwa Bosz z Leska w Bieszczadach i prezes zarządu Bosz sp. z o. o. – W pierwszej połowie maja spadek wyniósł około 60 proc., ale  spodziewam się, że zaczyna się proces powolnego wzrostu, chociaż jest …
Wyświetlono 25% materiału - 130 słów. Całość materiału zawiera 520 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się