Poniedziałek, 28 czerwca 2010
Nowości wydawnictwa AMF Plus Group
Jak informowaliśmy w marcu, wydawnictwo AMF Plus Group zapowiadało wznowienie działalności wydawniczej w połowie tego roku. Przypomnijmy, że wydawca ten zaistniał w listopadzie 2004 roku wspaniałą książką dziennikarskiego małżeństwa Lynne Olson i Stanley Cloud „Sprawa honoru. Dywizjon 303 Kościuszkowski. Zapomniani bohaterowie II wojny światowej”, niespodziewanego bestsellera ze sprzedażą ponad 100 tys. egz. Andrzej Findeisen, właściciel AMF Plus Group, który na stale mieszka w Stanach Zjednoczonych, przez kilka ostatnich dni przebywał w Polsce. W tym czasie do sprzedaży zostały skierowane dwa nowe tytuły. Pierwszy to książka o współczesnej Rosji zatytułowana „Labirynt Putina. Szpiedzy, morderstwo i mroczne serce Nowej Rosji”. Autorem jest Steve LeVine, amerykański dziennikarz, który przez osiemnaście lat był korespondentem zagranicznym w dawnym Związku Radzieckim, Pakistanie i na Filipinach. Obecnie jest szefem działu zagranicznego w „Bussiness Week”. Druga książka wydawnictwa AMF Plus Group, która pojawiła się właśnie na rynku, to thriller Michaela Dobbsa, autora wydanej już …
Wyświetlono 25% materiału - 146 słów. Całość materiału zawiera 584 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się